مجسمه برنزی خروس با قیمت میلیاردی به فروش رسید

سنگ که به نام استئاتیت نیز شناخته می شودسنگی است که می توان با چاقو تراشیدو از آن مجسمه برنزی خروس ساخته شود و بافتی نرم و صابونی دارد.

سنگ ممکن است جلا داده شود و همچنان جزئیات بافت ظریف را حفظ کنداگر در سنگ تراشی تازه کار هستید، مکان خوبی برای شروع و تمرین است.

نتیجه‌گیری در حکاکی‌های سنگی، تمرکز نه تنها بر ویژگی‌های فیزیکی، بلکه بر جنبه‌های عمیق‌تر سنگ است. دیوارپوش های مختلف، گلدان ها و طرح های دیگر به طرز ماهرانه ای بر روی سنگ ها حکاکی شده اند.

و آثار هنری را خلق می کنند که هم زیبا و هم شگفت انگیز هستند این صنایع دستی سنگی بسیار محبوب هستند و نشان دهنده مؤلفه های زیبایی و جذابیت در دنیای کنونی هستند.

پس از اینکه یک لایه رسوبی تحت گرما و فشار قرار می گیرد، یک تبدیل شیمیایی را تجربه می کند که یک ماده کریستالی جدید را تشکیل می دهد.

سنگ آهک در نتیجه دگرگونی به مرمر تبدیل می شود. سنگ مرمر، آلابستر و سنگ صابون چند نمونه از سنگ های دگرگونی هستند که برای مجسمه سازان سنگی استفاده می شوند.

برای قرن ها، سنگ مرمر محبوب ترین سنگ برای مجسمه سازی بوده است. این یک ماده نسبتاً دشوار برای مقابله با آن است. قادر خواهد بود جزئیات زیادی را در خود نگه دارد. سنگ مرمر در بیش از 200 رنگ مختلف موجود است.

به عنوان مثال، سنگ مرمر اونیکس یک سنگ تزئینی است که به عنوان کفپوش، پیشخوان و دیوارکشی استفاده می شود.

ساختار کریستالی آن هنگام صیقل دادن به درخشندگی بالایی می درخشد. به غیر از مجسمه سازان سنگی، چندین هنر سنگی دیگر مانند پیترا دورا نیز از انواع سنگ مرمر ایجاد می شود.

آلاباستر سنگی بسیار ظریف است که پوسته پوسته می شود و در امتداد شکاف های پنهان می شکافد. برای به نمایش گذاشتن رنگ‌ها و الگوهای خارق‌العاده به جلای بالایی نیاز دارد.

در واقع، سنگ آنقدر دوست داشتنی است که بازدیدکننده ممکن است اشکال مجسمه سازی شما را نادیده بگیرد و فقط روی سنگ تمرکز کند.

سنگ آهک علیرغم کاستی هایی که دارد، به نظر می رسد نسبت به سنگ مرمر در برابر باران های اسیدی مقاوم تر است و آن را به گزینه ای عالی برای مجسمه سازی سنگی در فضای باز تبدیل می کند.

از سوی دیگر، ماسه سنگ از سیلیس یا کربنات کلسیم ساخته شده است که ماسه رسوبی را در کنار هم نگه می دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.