جاشمعی لیان با قابلیت جاودان ماندن و نشکن بودن

نگهدارنده شمع که به عنوان ن نیز شناخته می شود، جاشمعی لیان شمع را به صورت عمودی نگه می داشت و موم چکه ای را می گرفت تا از سطحی که شمع روی آن قرار داشت محافظت کند. جا شمعی های زیبا و حتی شمع های داخل آن نقشی حیاتی در دکوراسیون داخلی دارند.

آنها نه تنها در یک ثانیه خانه شما را دنج تر می کنند، بلکه چشم و بینی بازدیدکنندگان شما را نیز مجذوب می کنند. با نگهدارنده‌های شمع، می‌توانید شمع کاملی را بیابید که مکمل یا حتی بصری شمع را به نظر می‌رسد که هزینه بیشتری دارد یا حتی به نظر طراح ظاهر شود.

اگر یک جا شمعی بزرگ دارید و یا حتی می خواهید برای دیوار خود تزئینی داشته باشید، یک جا شمعی دیواری دورهمی این کار را برای شما انجام می دهد.

امروزه انواع مختلفی از جا شمعی در بازار وجود دارد. ترفند این است که یک جا شمعی مناسب برای دکوراسیون داخلی خود یا حتی برای نوع خاصی از شمع پیدا کنید.

شمع نذری شمعی کوچکتر با نگهدارنده ای است که شبیه فنجان است. آنها معمولاً از نظر اندازه کوچکتر هستند و می توانند از شیشه ساخته شوند. جا شمع نذری یکی از لوازم جانبی معروف خانه و مراسم است. اینها می توانند به یک اتاق جان ببخشند یا به یک رویداد خاص، حس شخصی اضافه کنند. این ها می توانند در طیف گسترده ای از اندازه ها و شکل ها باشند.

با این نوع جا شمعی و شمع های نذری معطر می توانید فضایی رمانتیک در اتاق خود ایجاد کنید. می تواند 1 تا 20 عدد از این شمع های استوانه ای کوچک را در خود جای دهد که هر کدام به مدت 5 تا 8 ساعت می سوزند. با پراکندگی کوچک در اطراف اتاق ناهارخوری خود در طول شام سالگردتان، این مناسبت را خاطره انگیزتر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.